Často kladené otázky

Svatby

Většinou fotím již od příprav nevěsty a pokud je to možné, nafotím i přípravy ženicha. Následuje příjezd hostů, obřad, společné foto, hostina, tanec, dort a tak dále. Délka takového focení bývá 10 až 12 hodin, ale lze se domluvit i na kratším focení. Ne však kratším, než 5 hodin.

Ideální termín je přibližně měsíc před svatbou. Pokud se chcete sejít přímo v místě svatby samotné a projít si případná místa vhodná k focení, nebo chcete, abych za Vámi přijel, účtuji si cestovné 6 Kč/km. V případě osobní schůzky v okruhu 15 km od Černovic (okres Pelhřimov) a nebo v Praze je cestovné zdarma. Další možností je video konzultace přes Skype/Facebook.

Abych mohl zachytit nějaký příběh, potřebuji na to více času. Proto je minimální doba focení 5 hodin. Za těch 5 hodin se stihne obřad, skupinové focení, portréty novomanželů a začátek hostiny nebo přípravy před obřadem.

Ano. Sídlím v Černovicích (okres Pelhřimov), ale rád za Vámi přijedu. Cestovné činí 6 Kč/km. V případě celodenní svatby (minimálně 10 hodin focení) je prvních 50 km zdarma.

To závisí hlavně na čase, který na vaší svatbě strávím. Dostanete všechny fotky o kterých si myslím, že se vám budou líbit. Z celodenní 12 hodinové svatby jich bude určitě přes 300.

Neupravené fotky a RAWy neposkytuji.

Poté, co fotky upravím, obdržíte odkaz se všemi upravenými fotkami. Z těchto fotek si vyberete ty, které chcete vytisknout. Následně vám vybrané vytištěné fotky a USB disk se všemi upravenými fotkami v dřevěné krabičce pošlu poštou, nebo doručím osobně.

Snažím se fotky upravit a odeslat co nejdříve, ale přesto to většinou pár týdnů trvá. Během prvního týdne po svatbě Vám zašlu několik prvních fotek. Odkaz na webovou galerii se všemi fotkami Vám dorazí do čtyř týdnů od svatby. USB disk a vytisknuté fotky vám dorazí následně.

Maturáky

Z jednoho maturáku to bývá s přehledem přes 300 fotek. Vyberu takové fotky, které se mi líbí a uznám je za vhodné.

Neupravené fotky a RAWy neposkytuji.

Obdržíte odkaz na ZIP se všemi fotkami a odkaz na webovou galerii, kde budou taky všechny fotky.

Co nejdříve to půjde 🙂 . Chvíli mi to trvá, ale mělo by to být nejpozději za 4 týdny od maturáku.

Ne, logo dávám jen do fotek, které dávám na Facebook.